نقل و انتقالات پرسپوليس قرارداد بازیکنان باشگاه استقلال استقلال و پرسپولیس,علی فتح الله زاده,استقلال, اخبار,تیم فوتبال استقلال,امیر قلعه نویی, لیگ قهرمانان آسیا,اخبار ورزشی,اخبار داغ,اخبار روز,ايران مطلب

اخبار داغ,اخبار روز,نقل و انتقالات پرسپوليس

آخرین وضعیت نقل وانتقالات پرسپولیس/شایعه تور سرخ ها برای هافبک خلاق استقلال/ دایی در تکاپوی خرید آخر

تیم دایی هنوز دو جای خالی در این سهمیه 18 تایی دارد که یکی از آن ها با یک هافبک دفاعی لیگ برتری پر خواهد شد.

 با ماندگار شدن کاپیتان محمد نوری در تیم پرسپولیس و شانس بالای نورمحمدی برای ادامه کار در این تیم، پرونده نقل و انتقالات پرسپولیسی ها تقریبا بسته شد. آن ها که چند روزی است تمرینات شان را آغاز کرده اند تا یک گام از بسیاری از تیم های دیگر لیگ برتر جلو بزنند، در فصل نقل و انتقالات نیز خیلی زود کارشان را به پایان نزدیک کردند.

علی دایی در پنجره نقل و انتقالاتی لیگ چهاردهم، طارمی را به جای فرزاد حاتمی، رضا نوروزی را به جای سیدصالحی، سوشا مکانی را به جای رضا محمدی و مهدی دغاغله را به جای محسن مسلمان به ترکیب تیم اش اضافه کرد. با فرض تمدید قراداد سیدجلال حسینی با باشگاه، دایی تنها یک هافبک دفاعی به جای دهنوی و یک گلر سوم برای پر کردن جای امیر عابدزاده خریداری خواهد کرد.

بر اساس قانون تازه سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران، هر تیم می تواند از 18 بازیکن بزرگسال استفاده کند. تیم دایی هنوز دو جای خالی در این سهمیه 18 تایی دارد که یکی از آن ها با یک هافبک دفاعی لیگ برتری پر خواهد شد. با این تفاسیر، پرسپولیس فصل نقل و انتقالات را با یک جای خالی در این فهرست به پایان می برد. البته اگر شایعاتی نظیر حضور ایمان مبعلی در این تیم به حقیقت تبدیل نشود.

 مبنع : آی اسپورت
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه